System telefoniczny w chmurze NFON

System telefoniczny w chmurze NFON

Tradycyjne systemy telefoniczne wymierają. NFON Cloud-Telephone System jest rozwiązaniem telekomunikacyjnym, które dostosowuje się do potrzeb swoich klientów. NFON polega na zastosowaniu technologii VoIP czyli telefonii internetowej. NFON jest usługą w chmurze. Zastosowanie takiego rozwiązania w Państwa firmie pozwoliłoby na uwolnienie się od zobowiązań długoterminowych.

System telefoniczny NFON nie jest zainstalowany lokalnie w firmie - działa w kilku wysoce bezpiecznych zewnętrznych centrach NFON, z którymi komunikacja przebiega w technologii VoIP (Voice over Internet Protocol) za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu można być zawsze dostępnym dla klientów i partnerów biznesowych. Bardzo proste są relokacja czy ekspansja. Ponadto, uwalniane są zasoby i przestrzeń, związane dotąd z lokalnym systemem telefonicznym. Można korzystać z telefonów biurkowych VoIP, telefonów DECT VoIP lub softfonów VoIP. Ważną zaletą jest to, że telefony sprzętowe mogą być używane również z innymi systemami VoIP, a więc przy zmianie dostawcy usług nie ponosimy niepotrzebnych kosztów.

To proste: wszystko co jest potrzebne, to dobre połączenie internetowe, które spełnia podstawowe warunki. Wystarczy podłączyć urządzenia zaaprobowane przez NFON - i gotowe. Korzystanie z tej usługi ma wiele korzyści!

Date

23 January 2015

Categories

Usługi